Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Neznáte své heslo?

Naše kroužky

V naší mateřské škole nabízíme rozsáhlý výběr kroužků pro naše děti. Kroužky jsou různého zaměření, vybere si určitě každý. Většina kroužků probíhá v odpoledních hodinách, aby nebyla narušena dopolední organizovaná činnost.

TopAngličtina s pohybem a hrou – Two in one

Děti se učí základy angličtiny zábavnou formou za doprovodu písniček, říkanek, tanečků a her. Děti se touto formou naučí až 80 slovíček za pololetí. Hlavním cílem tohoto kroužku je vytvořit u dětí pozitivní vztah a přístup k anglickému jazyku. Obzvláště budoucím prvňáčkům je tento kroužek bohatým přínosem, minimálně v začátku školní docházky mohou čerpat již ze svých znalostí.

TopJóga a cvičení na malých míčích /overball/

Cvičení, při kterém s děti naučí pracovat s vlastním tělem, zlepší koordinaci a prostorovou orientaci. Naučí se správně držet tělo. Protáhnou se, vyzkouší si jak se zklidnit a relaxovat. Děti si zacvičí ve dvojicích nebo v týmu, naučí s mezi sebou komunikovat, spolupracovat a pomáhat si. Jógové pozice jsou dětem vysvětlovány jednoduchou a zábavnou formou. Cvičením na overalu se děti naučí zapojovat a zpevňovat například břišní svalstvo a svaly okolo páteře. Toto cvičení vede i ke schopnosti soustředit se a udržet si rovnováhu. Tento kroužek se těší v naší mateřské škole velké oblibě.

no images were found

TopPlavání /duben-červen/

V rámci našeho kurzu plavání, který je pořádán ve spolupráci s největším akvaparkem v Čechách si děti rozvíjí kladný vztah k vodě a osvojí si základní plavecké dovednosti. Plavání dětí je sport, který dále rozvíjí pohybové vlastnosti a zvyšuje celkovou odolnost. Výuka probíhá v laguně s hloubkou vody 90cm, bazén pro tuto výuku splňuje ta nejpřísnější kritéria. Výuku zajišťuje Maternity care prostřednictvím kvalifikovaných a zkušených instruktorek. Kurz plavání je vhodný pro děti od čtyř let.

TopKeramika

Kurz keramiky je zaměřen především na rozvíjení dětské fantazie, představivosti a trpělivosti. Děti se učí pracovat s hlínou, tvarovat, modelovat a barvit. Seznámí se s keramickou hmotou a zvládnou základní techniky ručního vytváření a dekorování. Pro děti předškolního věku je keramika zvlášť vhodná, protože podporuje rozvoj jemné motoriky. Dětská tvorba přináší radost nejen dětem samotným, ale všem kolem. Z kroužku keramiky si každé dítě odnese řadu pěkných výrobků.